gökçeyapipen

GSM = (+90) 545 800 84 34

Ürün  Hizmetlerimiz

firatpen
s70 serisi
s70 oırta kayıt
profil 70 s

3 mm den 32 mm kalınlığa kadar cam uygulanabilir.
Lamine cam uygulaması ile 37 desibele kadar ses yalıtımı sağlar.
Güneş ışınlarından ve dış etkenlerden etkilenmez, deforme olmaz ve özel tasarım siyah EPDM conta ve gri TPE conta sayesinde kesinlikle sızdırmazlar.
PVC Profil yüzeyindeki 15° ve 40°'lik eğimler suyun çabuk tahliyesini sağlar.
Yağmur esnasında ve sonrasında herhangi bir sızıntı gerçekleşmez.
Özel tasarım su tahliye kanalı, dışa doğru 9°'lik eğimi ve su toplama haznesi sayesinde suyun ve nemin dışarı atılmasını sağlar.
Su tahliye kanallarında dış cidar ile iç cidar arasındaki yükseklik farkı, tahliye edilen yağmur suyunun rüzgarın etkisi ile içeri girmesini engeller. Destek sacı bölümüne temas etmeyen bu kanallar havalandırmanın da yapılmasını kolaylaştırır.
Menteşe vidası doğrudan menteşe destek sacına atıldığından, zaman içerisinde kanadın sarkma riski ortadan kalkar.
PVC Cam çıtaları 8° eğimlidir; bu sayede cam yüzeyine baskı yaparak camın daha iyi tutunmasını sağlar ve üzerinde toz birikmez.
PVC Profilin altındaki tırnaklar; rahatlıkla takılıp sökülmeyi, Pvc Pencerenin montajı esnasında teraziye alınmasını, ısı transferini azaltmayı sağlar ve ayrıca tüm Pvc detay profillerle uyumlu olarak çalışırlar.
PVC Profiller; özel tasarlanmış, çift oluklu ve galvanizli tek tip takviye sacı ile güçlendirildiğinden, dış yüklere ve etkenlere karşı mukavemeti yüksektir.
Tek cam, çift cam ve 32 mm üçlü cam çıtaları olmak üzere 4 adet cam çıtası ile değişik cam kalınlıkları için zengin çözümler sunar.
S70 Tüm PVC ana profiller en az 4 odacıklı olduğu için mükemmel ısı yalıtımı sağlar.

PVC S70 Serisi