gökçeyapipen

GSM = (+90) 545 800 84 34

header_s75serisi
s75 serisi profil
s75 oırta kayıt
profil 75 s

3 mm'den 40 mm kalınlığa kadar cam uygulaması yapılabilir.
Lamine cam uygulamasının yardımıyla 37 desibele kadar ses yalıtımı sağlar.
Güneş ışınlarından ve dış etkenlerden etkilenmez, deforme olmaz, yüksek mukavemet değerlerine sahip siyah EPDM kauçuk conta ve TPE gri conta (müşterinin tercihine bağlı) sayesinde kesinlikle sızdırmazlar.
Profilin dış yüzeyindeki 15° ve 35°'lik eğim yağmur suyu tahliyesinin hızlanmasını sağlar.
Yağmur esnasında ve sonrasında herhangi bir sızıntı gerçekleşmez. 
Özel tasarım su tahliye kanalı, dışa doğru 9°'lik eğimi ve su toplama haznesi sayesinde suyun ve nemin dışarı atılmasını sağlar.
Su tahliye kanallarında dış cidar ile iç cidar arasındaki yükseklik farkı, tahliye edilen yağmur suyunun rüzgarın etkisi ile içeri girmesini engeller. Destek sacı bölümüne temas etmeyen bu kanallar havalandırmanın da yapılmasını kolaylaştırır.
Menteşe vidası doğrudan menteşe destek sacına monte edildiğinden, zaman içerisinde oluşabilecek kanadın sarkma riski ortadan kalkar.
PVC Cam çıtaları 15° eğimlidir; bu sayede cam yüzeyine baskı yaparak camın daha iyi tutunmasını sağlar ve üzerinde toz birikimini minimize eder.
PVC Profilin altındaki tırnaklar; rahatlıkla takılıp sökülmeyi, Pvc Pencerenin montajı esnasında teraziye alınmasını ve ısı transferinin azaltılmasını sağlar. Ayrıca tüm PVC detay profillerle uyumlu olarak çalışırlar.
PVC Profiller; özel tasarlanmış, çift oluklu ve galvanizli tek tip takviye sacı ile güçlendirildiğinden, dış yüklere ve etkenlere karşı mukavemeti yüksektir.
Tek cam, 20 mm çift cam, 24 mm çift cam ve 32 mm üçlü cam çıtaları olmak üzere 4 farklı PVC cam çıtası, değişik cam kalınlıkları için farklı çözümler üretir. Ayrıca diğer tüm PVC çıtalarla birlikte uygulanması da mümkündür.
S 75 Tüm ana profiller en az 5 odacıklı olduğundan mükemmel ısı yalıtım değerleri sağlar.

PVC S75 Serisi

Ürün  Hizmetlerimiz